Punk Zahustiť Reťazca Choker Náhrdelník pre Ženy, Mužov Prehnané Zámok Pedant Náhrdelník Šperky Gotický Príslušenstvo Harajuku Golier

€4.16


Nasledujúce Náš Obchod Fanúšikov

---Po Našom Obchode sa Fanúšikov a Vychutnať Fanúšikovia Zľavy ---Denne Nové Šperky, Fanúšikovia sa Môžu Tešiť na Ďalších 12% Zľava Materiál:Zliatina Farba:Zlatá Farba Package:2ks/Set Štýl:Punk/Hip-Hop Vrstvený Reťazca Náhrdelník

O Dodacia Lehota:

1.Zásielky sa dodávajú s 48h po objednávka zaplatená. 2.Tam sú niektoré rozdiely v prepravnej čas medzi krajinami, prosím, nebojte sa, ak máte akékoľvek logistické problémy, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis voľne.

O Položku Kvalita:

1.Ak šperky boli poškodené v dôsledku nárazu počas prepravy. Prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis v čase, a budeme zaobchádzať správne pre vás. 2.Pre chybného tovaru, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis v čase, prispôsobíme výrobný postup a zvládnuť to správne pre vás.

Šperky údržba

Štítky: paisley sprchový záves, portrét choker náhrdelník, Gotický, kríž pedant náhrdelník reťaze, Harajuku, rosegold náhrdelník reťaze, hviezda pedant náhrdelník reťaze, pazúr vlasy klip shell, handričkou gotický, veľký pedant náhrdelník reťaze.


( 1 Hodnotenie )

Počet